| Max bedrijfstemperatuur | 250°C |
|---|---|
| Transportpakket | Volgens uw vereisten |
| Dimensie | Zoals aangepast |
| Modelnr | Algemeen modelnummer |
| Magnetische oriëntatie | Isotroop, anisotroop |
| Haven | Luzhou, China |
|---|---|
| Vervoerpakket | Karton, Houten Pallet, Aangepast Pakket |
| Specificatie | ISO/TS16949 |
| Handelsmerk | Joint-Mag |
| oorsprong | Sichuan, China |
| Density | 4.9 G/cm3 |
|---|---|
| Dimension | As Customized |
| Curie Temperature | 450°C |
| Standard | ISO9001/ROHS/ |
| Size | (R51.8mm-r43.1mm)×39.0mm |
| Magnetic Energy Product | 27-30 KJ/m3 |
|---|---|
| Package Size | 340mm×255mm×75mm |
| Magnetization Direction | Axial |
| Origin | Sichuan, China (Mainland), |
| Application | Motors, Speakers, Magnetic Separators |
| Vervoerpakket | Aangepaste Kartons en Pallets |
|---|---|
| Specificatie | ISO/TS16949 |
| Handelsmerk | Joint-Mag |
| De auto maakt | Automobiele Staters |
| Type | Permanente, Aanzetdelen |
| Vervoerpakket | Aangepaste Kartons en Pallets |
|---|---|
| Specificatie | ISO/TS16949 |
| Handelsmerk | Joint-Mag |
| Oorsprong | Sichuan, China |
| Rang | Jc-Y3932; Jc-Y3939; Jc-Y4041; Jc-Y4127 |
| Modelleer nr. | Diverse accordng aan Permanente drawins, |
|---|---|
| Vervoerpakket | Kartonnen houten pallet |
| Handelsmerk | Gezamenlijk-MAG, gezamenlijk-Mag |
| oorsprong | Sichuan, China (vasteland), |
| Toepassing | Industriële Magneet |
| Modelleer nr. | L608 |
|---|---|
| Vervoerpakket | Kartonnen houten dienblad |
| Handelsmerk | Joint-Mag |
| oorsprong | Sichuan, China (Vasteland) |
| Toepassing | 70CC, 100CC, 125CC, 250CC-AANZET |
| Vervoerpakket | Aangepaste Kartons en Pallets |
|---|---|
| Specificatie | ISO/TS16949 |
| Handelsmerk | Joint-Mag |
| oorsprong | Sichuan, China |
| Kleur | Zwart |
| Vervoerpakket | Aangepaste Kartons en Pallets |
|---|---|
| Specificatie | ISO/TS16949 |
| Handelsmerk | Joint-Mag |
| oorsprong | Sichuan, China |
| Certificering | SrO·6Fe2O3 |