| Modelleer nr. | JM19 |
|---|---|
| Specificatie | Permanent |
| Handelsmerk | Gezamenlijk-MAG Magnetische Materialen |
| oorsprong | Sichuan, China (Vasteland) |
| Gebruikswaaier | aanzetten van 70cc, 100cc, 135cc, 250cc |
| Modelleer nr. | JM19 |
|---|---|
| Specificatie | permanent |
| Handelsmerk | Gezamenlijk-MAG Magnetische Materialen |
| Oorsprong | Sichuan, China (vasteland) |
| Gebruik bereik | aanzetten van 70cc, 100cc, 135cc, 250cc |
| Handelsmerk | Gezamenlijk-Mag |
|---|---|
| Certificering | IATF 16949 |
| Dichtheid | 4.5-5.1g/cm3 |
| Curietemperatuur | 460-480°C |
| Oorsprong | Sichuan, China (Vasteland) |
| Remanence | High |
|---|---|
| Coercivity | High |
| Material | Ferrite |
| Flux Density | High |
| Corrosion Resistance | High |
| Maximumenergyproduct | 2.0 - 4.0 MGOe |
|---|---|
| Shape | Customizable (e.g., Ring, Block, Arc) |
| Composition | Anisotropic Strontium Ferrite |
| Max Working Temperature | Up To 200°C |
| Feature | Strong Magnet |
| Modelleer nr. | anders, permanent |
|---|---|
| Haven | Luzhou, China |
| Vervoerpakket | Kartonnen houten pallet |
| Handelsmerk | Joint Mag, Joint-Mag |
| Type | Permanente, gearceerde poolventilatormotor Ferrietmagneet |
| Productnaam | De Magneettegel van het injectieferriet |
|---|---|
| Specificatie | ISO/TS16949 |
| Handelsmerk | Joint-Mag |
| Oorsprong | Sichuan, China |
| Rang | Jc-Y3939; Jc-Y4041; Jc-Y4127 |
| Productnaam | ferrietmagneet voor automobiele aanzetten |
|---|---|
| Materiaal | SrO·6Fe2O3 |
| Vervoerpakket | Aangepaste Kartons en Pallets |
| Specificatie | ISO/TS16949 |
| Handelsmerk | Joint-Mag |
| Handelsmerk | Gezamenlijk-MAG, gezamenlijk-Mag |
|---|---|
| oorsprong | Sichuan, China (vasteland), |
| Modelnummer | Permanent |
| Grootte | Volgens de eisen van de klant |
| Samengesteld | Ferrietmagneet |