| Vervoerpakket | Aangepaste Kartons en Pallets |
|---|---|
| Specificatie | ISO/TS16949 |
| Vorm | Boog, Segment |
| Oorsprong | Sichuan, China |
| Materiaal | SrO. SrO. 6Fe2O3 6Fe2O3 |
| Vervoerpakket | Karton, Houten Pallet, Aangepast Pakket |
|---|---|
| Handelsmerk | Joint-Mag |
| oorsprong | Sichuan, China (Vasteland) |
| Certificering | IATF 16949 |
| Dichtheid | 4.5-5.1g/cm3 |
| Haven | Shanghai, China |
|---|---|
| Vervoerpakket | Karton, Houten Pallet, Aangepast Pakket |
| Certificering | IATF 16949 |
| Type | Permanent |
| toepassing | Industriële Magneet, Motormagneet |
| Vervoerpakket | Aangepaste Kartons en Pallets |
|---|---|
| Specificatie | ISO/TS16949 |
| Handelsmerk | Joint-Mag |
| oorsprong | Sichuan, China |
| Rang | Y33, y30h-2 enz. |
| Vervoerpakket | Kartonnen houten pallet |
|---|---|
| Handelsmerk | Gezamenlijk-MAG, gezamenlijk-Mag |
| oorsprong | Sichuan, China (vasteland), |
| Kleur | Grijze houtskool |
| Vorm | Blok, boog, segment |
| Magnetic Orientation | Isotropic, Anisotropic |
|---|---|
| Classification | Ferrite Strontium Powder |
| Operatingtemperaturerange | -40 To 250 °C |
| Color | Dark Gray To Black |
| Coating | No Coating |
| Operatingtemperaturerange | -40 To 250 °C |
|---|---|
| Classification | Ferrite Strontium Powder |
| Remanence (Br) | 0.3 - 0.45 T |
| Max Working Temperature | Up To 200°C |
| Type | Anisotropic Sintered Magnet |
| Cost | Low To Moderate |
|---|---|
| Magnetic Orientation | Isotropic, Anisotropic |
| Standard | ISO9001/ROHS/ |
| Max Working Temperature | Up To 200°C |
| Type | Anisotropic Sintered Magnet |
| Resistance | High Electrical Resistivity |
|---|---|
| Working Temperature | -80~150℃ |
| Color | Black |
| Trademark | JOINT-MAG, Joint-Mag |
| Processing Technology | Wet Molding |
| Maximumenergyproduct | 2.0 - 4.0 MGOe |
|---|---|
| Coercivity | ≥ 1500 Oe |
| Magnetization | Multi-Poles |
| Feature | Strong Magnet |
| Type | Permanent |