| Handelsmerk | Gezamenlijk-Mag |
|---|---|
| Modelnr | Algemeen modelnummer |
| Applicatie | Motoren, luidsprekers, sensoren, magnetische scheiders, enz. |
| Max bedrijfstemperatuur | 250°C |
| Werktemperatuur | 250 ℃ |
| Samenstelling | Ferrietmagneet |
|---|---|
| Handelsmerk | Joint-Mag |
| Vervoerpakket | Aangepaste Kartons en Pallets |
| Oorsprong | Sichuan, China |
| HS Code | 8505190090 |
| Productnaam | Ferriet Permanente Magneten |
|---|---|
| Handelsmerk | Joint-Mag |
| Specificatie | ISO/TS16949 |
| Modelnummer | L202 |
| Stof | SrO. SrO. 6Fe2O3 6Fe2O3 |
| Vervoerpakket | Aangepaste Kartons en Pallets |
|---|---|
| Productnaam | Industriële Permanente Ferrietmagneet |
| Toepassing | 11-pool, 18 poolacg Motorfiets |
| Eigenschap | Geavanceerd technisch |
| Vorm | Blad |
| Modelleer nr. | OEM. |
|---|---|
| Haven | Luzhou, China |
| Vervoerpakket | Kartonnen houten pallet |
| Handelsmerk | JOINT-MAG Magnetisch materiaal |
| oorsprong | Sichuan, China (Vasteland) |
| Vervoerpakket | Aangepaste Kartons en Pallets |
|---|---|
| Specificatie | ISO/TS16949 |
| Handelsmerk | Gezamenlijk-Mag |
| Oorsprong | Sichuan, China |
| Toepassing | autumobile pompen |
| Modelleer nr. | JC-Y3932, JC-Y4127, JC-Y4231 |
|---|---|
| Handelsmerk | Joint-Mag |
| oorsprong | Sichuan, China |
| HS code | 8505190090 |
| Haven | Luzhou, China |
| Vervoerpakket | Aangepaste Kartons en Pallets |
|---|---|
| Specificatie | ISO/TS16949 |
| Handelsmerk | Joint-Mag |
| oorsprong | Sichuan, China |
| Modelnummer | C05-9 |
| Vervoerpakket | Aangepaste Kartons en Pallets |
|---|---|
| Specificatie | ISO/TS16949 |
| Handelsmerk | Joint-Mag |
| oorsprong | Sichuan, China |
| Toepassing | Benzinepompen |
| Handelsmerk | Gezamenlijk-Mag |
|---|---|
| Certificering | IATF 16949 |
| Dichtheid | 4.5-5.1g/cm3 |
| Curietemperatuur | 460-480°C |
| Oorsprong | Sichuan, China (Vasteland) |