| Flux Density | High |
|---|---|
| Material | Ferrite |
| Maximum Operating Temperature | High |
| Temperature Resistance | High |
| Energy Product | High |
| Magnetic Strength | High |
|---|---|
| Coercivity | 4200 |
| Corrosion Resistance | 3600 |
| Intrinsic Coercivity | High |
| Maximum Operating Temperature | High |
| Energy Product | High |
|---|---|
| Temperature Resistance | High |
| Magnetic Strength | High |
| Remanence | High |
| Maximum Operating Temperature | High |
| Maximale bedrijfstemperatuur | Hoog |
|---|---|
| Fluxdichtheid | Hoog |
| Remanence | Hoog |
| Intrinsieke dwang | Hoog |
| Materiaal | Ferriet |
| Temperature Resistance | High |
|---|---|
| Magnetic Strength | High |
| Energy Product | High |
| Remanence | High |
| Material | Ferrite |
| Materiaal | Ferriet |
|---|---|
| Maat | (R53,4 mm-r48,4 mm) × 52 mm |
| Samenstelling | Ferrietmagneet |
| Dimensie | Zoals aangepast |
| Modelnr | JC-Y3932, JC-Y4127, JC-Y4231 |
| Magnetische sterkte | Hoog |
|---|---|
| Fluxdichtheid | Hoog |
| Kosten | Laag |
| Energieproduct | Hoog |
| Intrinsieke dwang | Hoog |
| Vorm | Blok |
|---|---|
| Dimensie | Zoals aangepast |
| Oorsprong | Sichuan, China (vasteland) |
| Max bedrijfstemperatuur | 250°C |
| Materiaal | Ferriet |
| Max bedrijfstemperatuur | 250°C |
|---|---|
| Samenstelling | Ferrietmagneet |
| Oorsprong | Sichuan, China (vasteland) |
| Dimensie | Zoals aangepast |
| Materiaal | Ferriet |
| Modelleer nr. | volgens customer′ s vereisten |
|---|---|
| Vervoerpakket | Kartonnen houten pallet |
| Handelsmerk | Joint-Mag |
| oorsprong | Sichuan, China (Vasteland) |
| Samengesteld | Ferrietmagneet |