| Kosten | Laag |
|---|---|
| Maximale bedrijfstemperatuur | Hoog |
| Magnetische sterkte | Hoog |
| Fluxdichtheid | Hoog |
| Materiaal | Ferriet |
| Energieproduct | Hoog |
|---|---|
| Intrinsieke dwang | Hoog |
| Maximale bedrijfstemperatuur | Hoog |
| Fluxdichtheid | Hoog |
| Materiaal | Ferriet |
| Energieproduct | Hoog |
|---|---|
| Kosten | Laag |
| Intrinsieke dwang | Hoog |
| Remanence | Hoog |
| Fluxdichtheid | Hoog |
| Modelnr | JC-Y3932, JC-Y4127, JC-Y4231 |
|---|---|
| Maat | (R53,4 mm-r48,4 mm) × 52 mm |
| Max bedrijfstemperatuur | 250°C |
| Materiaal | Ferriet |
| Dimensie | Zoals aangepast |
| Oorsprong | Sichuan, China (vasteland) |
|---|---|
| Modelnr | JC-Y3932, JC-Y4127, JC-Y4231 |
| Samenstelling | Ferrietmagneet |
| Max bedrijfstemperatuur | 250°C |
| Materiaal | Ferriet |
| Shape | Block |
|---|---|
| Composition | Ferrite Magnet |
| Max Operating Temperature | 250°C |
| Origin | Sichuan, China (Mainland) |
| Model No | JC-Y3932, JC-Y4127, JC-Y4231 |
| Oorsprong | Sichuan, China (vasteland) |
|---|---|
| Vorm | Blok |
| Materiaal | Ferriet |
| Modelnr | JC-Y3932, JC-Y4127, JC-Y4231 |
| Max bedrijfstemperatuur | 250°C |
| Intrinsic Coercivity | High |
|---|---|
| Remanence | High |
| Flux Density | High |
| Coercivity | High |
| Cost | Low |
| Temperature Resistance | High |
|---|---|
| Remanence | High |
| Energy Product | High |
| Corrosion Resistance | High |
| Coercivity | High |
| Magnetic Strength | High |
|---|---|
| Corrosion Resistance | High |
| Remanence | High |
| Cost | Low |
| Material | Ferrite |