| Oorsprong | CHINA |
|---|---|
| Haven | Luzhou, China |
| Type | Permanent |
| toepassing | Motormagneet |
| Samenstelling | Ferrietmagneet |
| Vervoerpakket | Karton, Houten Pallet, Aangepast Pakket |
|---|---|
| Specificatie | ISO/TS16949 |
| Handelsmerk | Joint-Mag |
| oorsprong | Sichuan, China |
| Kleur | Grijze houtskool |
| Remanence (Br) | 0.3 - 0.45 T |
|---|---|
| Standard | ISO9001/ROHS/ |
| Max Operating Temperature | 250°C |
| Operatingtemperaturerange | -40 To 250 °C |
| Size | (R75mm-r75mm)×44mm |
| Productnaam | Ferrietmagneten |
|---|---|
| Vervoerpakket | Kartonnen houten pallet |
| Handelsmerk | Gezamenlijk-MAG, gezamenlijk-Mag |
| oorsprong | Sichuan, China (vasteland), |
| Materiaal | SrO·6Fe2O3 |
| Productnaam | ferrietmagneten |
|---|---|
| Vervoerpakket | Karton Houten Pallet |
| Oorsprong | Sichuan, China (Vasteland), |
| Materiaal | SrO·6Fe2O3 |
| Toepassing | 1.0W, 1.2W. 1.4W, 1.5W, 1.7W-Motoren |
| Modelleer nr. | Algemeen |
|---|---|
| Vervoerpakket | Kartonnen houten pallet |
| Handelsmerk | Joint-Mag |
| oorsprong | Sichuan, China (Vasteland) |
| Pakket | Speciaal Pakket volgens de vereisten |
| Vervoerpakket | Aangepaste Kartons en Pallets |
|---|---|
| Productnaam | Anisotrope Ferrietmagneet |
| Vorm | Blok, boog, segment |
| Toepassing | Automobiele Staters |
| Eigenschap | Ferrietmagneet |
| Haven | Luzhou, China |
|---|---|
| Vervoerpakket | Aangepaste Kartons en Pallets |
| Specificatie | ISO/TS16949 |
| Handelsmerk | Joint-Mag |
| Oorsprong | Sichuan, China |
| Vervoerpakket | Aangepaste Kartons en Pallets |
|---|---|
| Specificatie | ISO/TS16949 |
| Handelsmerk | Joint-Mag |
| oorsprong | Sichuan, China |
| Toepassing | Permanente, Aanzetdelen |
| Energy Product | High |
|---|---|
| Intrinsic Coercivity | High |
| Remanence | High |
| Flux Density | High |
| Magnetic Strength | High |