| Haven | Luzhou, China |
|---|---|
| Vervoerpakket | Aangepaste Kartons en Pallets |
| Kleur | grijs |
| Handelsmerk | Joint-Mag |
| oorsprong | Sichuan, China |
| Haven | Luzhou, China |
|---|---|
| Vervoerpakket | Aangepaste Kartons en Pallets |
| Specificatie | ISO/TS16949 |
| Handelsmerk | Joint-Mag |
| oorsprong | Sichuan, China |
| Vervoerpakket | Aangepaste Kartons en Pallets |
|---|---|
| Specificatie | ISO/TS16949 |
| Handelsmerk | Joint-Mag |
| oorsprong | Sichuan, China |
| Kleur | Grijze houtskool |
| Modelleer nr. | OEM |
|---|---|
| Vervoerpakket | Karton, Doos, Pallet |
| Handelsmerk | Joint-Mag |
| oorsprong | Sichuan, China (Vasteland) |
| Vorm | Schijf, Blok, Cilinder, Ring, Boog |
| Merknaam | JOINT-MAG |
|---|---|
| Modelnummer | OEM |
| Br | MT 430 |
| HCB | 310 KA/m |
| HCJ | 395 KA/m |
| Vervoerpakket | Aangepaste Kartons en Pallets |
|---|---|
| Specificatie | ISO/TS16949 |
| Handelsmerk | Joint-Mag |
| oorsprong | Sichuan, China |
| Modelnummer | C05-9 |
| Size | (R75mm-r75mm)×44mm |
|---|---|
| Cost | Low To Moderate |
| Shape | Customizable (e.g., Ring, Block, Arc) |
| Operatingtemperaturerange | -40 To 250 °C |
| Quantity Per Carton | 720pcs |
| Cost | Low To Moderate |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 250°C |
| Type | Anisotropic Sintered Magnet |
| Standard | ISO9001/ROHS/ |
| Quantity Per Carton | 720pcs |
| Application | Universal Motor |
|---|---|
| Operatingtemperaturerange | -40 To 250 °C |
| Cost | Low To Moderate |
| Color | Dark Gray To Black |
| Coating | No Coating |