| Magnetiseringsrichting | Axiaal |
|---|---|
| Tolerantie | +/- 0,05 mm |
| Standaard | ISO9001/ROHS/ |
| Pakketgrootte | 340 mm × 255 mm × 75 mm |
| Dikte | 4,9 g/cm³ |
| Magnetic Property | Anisotropic |
|---|---|
| Max Working Temperature | Up To 200°C |
| Application | Motors, Speakers, Sensors, Magnetic Separators, Etc. |
| Max Operating Temperature | 250°C |
| Magnetic Orientation | Isotropic, Anisotropic |
| Modelnr | Algemeen modelnummer |
|---|---|
| Handelsmerk | Gezamenlijk-Mag |
| Max werktemperatuur | Tot 200 ° C |
| Magnetische oriëntatie | Isotroop, anisotroop |
| Werktemperatuur | 250 ℃ |
| Magnetische oriëntatie | Isotroop, anisotroop |
|---|---|
| Max werktemperatuur | Tot 200 ° C |
| Transportpakket | Volgens uw vereisten |
| Werktemperatuur | 250 ℃ |
| Max bedrijfstemperatuur | 250°C |
| Max Operating Temperature | 250°C |
|---|---|
| Coercivity | 235-275 KA/m |
| Application | Motors, Speakers, Sensors, Magnetic Separators, Etc. |
| Max Working Temperature | Up To 200°C |
| Magnetic Orientation | Isotropic, Anisotropic |
| Vervoerpakket | Aangepaste Kartons en Pallets |
|---|---|
| Specificatie | ISO/TS16949 |
| Modelnummer | Algemeen |
| oorsprong | Sichuan, China |
| Vorm | Segment |
| Type | MAGNEETtegel voor Aanzetdelen |
|---|---|
| Modelleer nr. | OEM., Permanent |
| Vervoerpakket | Karton, Doos, Pallet |
| Handelsmerk | Joint-Mag |
| oorsprong | Sichuan, China (Vasteland) |
| Modelleer nr. | OEM |
|---|---|
| Vervoerpakket | Karton. Pallet. |
| Handelsmerk | Joint-Mag |
| oorsprong | Sichuan, China (Vasteland) |
| Vorm | Kopvorm |
| Modelleer nr. | Algemeen |
|---|---|
| Vervoerpakket | Kartonnen houten pallet |
| Handelsmerk | Joint-Mag |
| oorsprong | Sichuan, China (Vasteland) |
| Pakket | Speciaal Pakket volgens de vereisten |
| Productnaam | MAGNEETtegel |
|---|---|
| Modelleer nr. | Algemeen modelnummer: |
| Vervoerpakket | Kartonnen houten pallet |
| Handelsmerk | Joint-Mag |
| Modelnummer | OEM |