| Productnaam | Algemene het Segmentmagneten van de Generatorboog |
|---|---|
| Specificatie | ISO/TS16949 |
| Handelsmerk | Joint-Mag |
| oorsprong | Sichuan, China |
| Vorm | Blok, Boogsegment |
| Vervoerpakket | Aangepaste Kartons en Pallets |
|---|---|
| Specificatie | ISO/TS16949 |
| Handelsmerk | Joint-Mag |
| oorsprong | Sichuan, China |
| Toepassing | ACG van 4 pool, 6 pool, 8 pool, 11 pool, pool 18 |
| Intrinsic Coercivity | 240-280 KA/m |
|---|---|
| Magnetization Direction | Axial |
| Tolerance | +/- 0.05 Mm |
| Origin | Sichuan, China (Mainland), |
| Package Size | 340mm×255mm×75mm |
| Standaard | ISO9001/ROHS/ |
|---|---|
| Coercivity | 235-275 KA/m |
| Dikte | 4,9 g/cm³ |
| Curie -temperatuur | 450 ° C |
| Intrinsieke dwang | 240-280 KA/m |
| Modelleer nr. | L110 |
|---|---|
| Vervoerpakket | Kartonnen houten pallet |
| Handelsmerk | Joint-Mag |
| oorsprong | Sichuan, China (Vasteland) |
| Toepassing | 750, 550 reeksenelektrisch gereedschap |
| Modelnr | Algemeen modelnummer |
|---|---|
| Handelsmerk | Gezamenlijk-Mag |
| Max werktemperatuur | Tot 200 ° C |
| Magnetische oriëntatie | Isotroop, anisotroop |
| Werktemperatuur | 250 ℃ |
| Magnetische oriëntatie | Isotroop, anisotroop |
|---|---|
| Max werktemperatuur | Tot 200 ° C |
| Transportpakket | Volgens uw vereisten |
| Werktemperatuur | 250 ℃ |
| Max bedrijfstemperatuur | 250°C |
| Maximumenergyproduct | 2.0 - 4.0 MGOe |
|---|---|
| Shape | Customizable (e.g., Ring, Block, Arc) |
| Composition | Anisotropic Strontium Ferrite |
| Max Working Temperature | Up To 200°C |
| Feature | Strong Magnet |
| Max Working Temperature | Up To 200°C |
|---|---|
| Quantity Per Carton | 720pcs |
| Shape | Customizable (e.g., Ring, Block, Arc) |
| Max Operating Temperature | 250°C |
| Type | Anisotropic Sintered Magnet |
| Max Working Temperature | Up To 200°C |
|---|---|
| Density | 4.8-5.2 G/cm3 |
| Transport Package | Acording To Your Requirments |
| Coercivity | 235-275 KA/m |
| Max Operating Temperature | 250°C |